TSVM
/
Služby
/
Pronájem kontejneru

Pronájem kontejneru

465 420 441, tech.sluzby@tsvmyto.cz
Potřebujete odvézt velké množství jednodruhového odpadu a nemáte dostatečně velké auto nebo vozík? Stačí zavolat na uvedené číslo, nebo napsat e-mail a my Vám můžeme přistavit kontejner, do kterého jeden druh odpadu naskládáte a následně Vám ho odvezeme.

Co Vám v kontejneru odvezeme

Kontejner můžete naplnit jedním druhem odpadu a my Vám odpad odvezeme. Pokud si nevíte rady, jak odpad vytřídit, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 602 565 820.

Směsný komunální odpad (všehochuť bez třídění) od Vás bohužel vzít nemůžeme. Zde prosím kontaktujte firmu Ekola České Libchavy s.r.o. na čísle 493 646 300.

Služby a ceny odpadů jsou fakturovány dle platného ceníku

Pár tipů a rad

BIO odpad je možné také odvézt, a to zvlášť větve a zvlášť tráva.

Nábytek, možno i nerozložený, ale bez zrcadel, skla a velkých kovových částí.

Suť nesmí obsahovat volně ložené kachličky/obkladový materiál, porcelán a sanitární keramiku. Tyto materiály jsou účtovány jako směsný stavební odpad 170904 dle platného ceníku.

Pro občany města Vysokého Mýta je možné využít kontejner i pro odvoz netříděného odpadu. Avšak je potřeba ukládat do kontejneru odpad odděleně (napytlovat) dle druhu odpadu, pro co nejrychlejší vyprázdnění kontejneru. Přijedete tak s našim řidičem po vlastní ose a odpad vlastnoručně roztřídíte dle pokynů obsluhy sběrného dvora. Placený odpad bude zvážen a zaplacen dle platného ceníku.

Související aktuality

magnifiercross