TSVM
/
Aktuality
/
Tato aktualita

Vandalismus na městské zeleni

Opět někomu vadí rozkvetlé rostliny v našem městě. Na podzim jsme nakoupili Liliochvostce a těšili jsme se na jejich květy. A opět nic! Všechny květy v plném rozpuku někdo olámal a některé dokonce vytrhal ze země celé. Kolemjdoucím mohly dělat radost ještě skoro měsíc.

Chtěli bychom požádat občany, pokud by byli něčeho podobného svědky, aby neváhali vandaly nahlásit na Městskou policii tel.465 466 179.

Veškerá zeleň slouží všem občanům pro okrasu a potěchu oka a je veliká škoda, když nám to někdo ničí.

Sdílejte článek na sociálních sítích

Přečtěte si také

9. 6. 2026

STOP stav pro odběr Azbestu

z provozních důvodů se dočasně pozastavuje odběr azbestu. Děkujeme za pochopení. …

Připnuto
14. 4. 2026

Ve čtvrtek, 23. 4. 2026 DEN ZEMĚ

Zveme Vás na oblíbený Kujebazar a bazar květin. Pokud máte doma nepotřebné věci, přijďte si je …

Připnuto
magnifiercross