
Město Vysoké Mýto umožnilo občanům ukládat kovy do velkých kontejnerů o objemu 1100 litrů. Bohužel někteří nečtou popisky na nádobách a ukládají zde komunální odpad. Ničí tak třídění ostatních. Po svozu musí někdo tento odpad přebrat. Není to zbytečné?
Například deštník a lehátko jsou kovové. Je však třeba z nich oddělit textilní části.

z provozních důvodů se dočasně pozastavuje odběr azbestu. Děkujeme za pochopení. …

Zveme Vás na oblíbený Kujebazar a bazar květin. Pokud máte doma nepotřebné věci, přijďte si je …